۰۲۱-۶۶۴۰۳۰۵۹ hi@konkuresabz.com @konkuresabz

درباره ما

به نام خداوند بخشنده مهربان

سلام دوستان عزیزم، خیلی خوشحال هستیم که فرصتی پیش اومده تا بتونیم بیشتر با همدیگر آشنا بشیم . لطفا ادامه این مطلب رو بخونید !

ما کی هستیم ؟

ما گروهی از دانشجویان پزشکی سراسری دانشگاه علوم پزشکی ایران (تهران) هستیم، که تصمیم گرفیتم تا تجربیات و “راز” هایی که باعث موفقیت ما در کنکور سراسری بود رو با شما در میون بزاریم .

ما چکار میکنیم ؟

کار اصلی که ما انجام میدیم مشاوره و برنامه ریزی خصوصی برای شما دانش آموزان عزیزی هستش که کنکور تجربی دارید و قصد قبول شدن در آزمون سراسری رو دارید، اونم در رشته های مثل پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی . 

مشاوره های ما به صورت ماهیانه هستش ، بدین صورت که مشاور خصوصی شما یکی از دانشجویان پزشکی دانشگاه ایران هستش و به صورت روزانه با مشاور خودتون در ارتباط هستید .

مشاور چه کارهایی برای ما انجام میدهد ؟

مشاور خصوصی شما ، متناسب با شرایط شما و با همکاری خودتون برای شما برنامه ریزی می کند، منابعی که باید مطالعه کنید رو مشخص میکند، روش و مشاوره درس خوندن رو به شما نشان میدهد و … . شما با مشاور خودتون روزانه در ارتباط هستید بدین صورت که در انتهای انجام برنامه یا روز باید گزارش کارها رو بدید . این هم باعث میشه جدیت بیشتری برای انجام برنامه به خرج بدید و یک جوری هم مجبور به انجام برنامه میشید .

از همه مهم تر، مشاوران شما خودشان راهی که الان شما در حال پیمودن اون هستید رو، قبلا رفتند و از تمامی مسائل و مشکلات و … آگاهی کامل دارند و به شما کمک میکنند تا به خوبی از پس این موانع بر سر راه خودتون بر بیاید .

کی باید شروع کنیم ؟

جواب ما این هستش : همین الان … 

ازین لحظه به بعد ما آماده ایم تا شما رو برای رسیدن به هدف هاتون با جان و دل راهنمایی کنیم🌸
امیدواریم سالی سرشار از تلاش و تجربه رو پیش رو داشته باشید
کنارتونیم… پس همراهمون باشین تا کنکور تجربی ۹۶✌🏻️